Author Since: Mar 11, 2019

  1. Panie Jezu, nie tylko usta, ale przede wszystkim moje serce niech będzie zawsze blisko Ciebie. Proszę Cię Jezu o łaskę większej tęsknoty za Tobą, abym mogła bardziej Cię poznawać i kochać.
    Zwracam się z pokorną prośbą o modlitwę w mojej intencji oraz za personel koordynujący mój zabieg w środę. Jezu, ufam Tobie. Bóg zapłać.

  2. To miłość Boga do czlowieka dała wolność wyboru dla człowieka i to on decyduje czy odpowie gotowością serca na to aby Pan zamieszkał w nim…A jakie jest moje serce co mogę ofiarować Bogu od siebie? MARYJO mamusiu najlepsza prowadź mnie tak bym rozważała w sercu każdą trudność i szukała pomocy tak jak to Ty czyniłaś

  3. Jezu Ty wiesz ,ze niemialam kiedyś dla Ciebie czasu, kiedy dopadly mnie problemy po ludzku nie do zalatwienia ,zaczełam modlitwe która płynie z serca , podoba sie Bogu , wyslucha uzdrowi i naprawi to co sie zepsuło z mojej winy Jezu Ufam Tobie💗💗💗💗

  4. Panie Jezu, pomóż mi aby moja wiara, moja modlitwa wypływała z serca. Aby moje serce było przepełnione miłością do Ciebie i bliźniego. Dziękuję Ojcu za komentarz. Spokojnej nocy.

  5. Szczęść Boże. Pan Jezus przypomina uczonym w piśmie o ich faryzejstwie. Zmieniają przykazania, dbają o czyste ręce, a gdzie w nich czyste serce kochającego drugiego człowieka? Jakie są nasze serca, jakie jest moje serce? Jezu ufam Tobie🌹.

  6. Panie Jezu ,dziękuje ,ze moge przylgnąć swoim sercem do Twojego …dziękuje za Twoja miłość wobec mnie ….Ty znasz moje serce ,jak nikt inny ❤️

  7. Jezu Umiłowany całe moje serce przylega do Twego Serca! Pragnę kochać moich bliźnich, tak jak Ty ich ukochałeś! Jezu Ufam Tobie! Amen.

Related Post